طراحی سایت کرج

فاصله تحول تجارت الکترونیک شما به اندازه یک تماس با شرکت طراحی سایت فراز وب است.

طراحی وب سایت سئو در کرج
توسعه تجارت الکترونیک شما تخصص ماست

چرا من نیاز به خدمات طراحی وبسایت در کرج دارم

چرا در کرج به طراحی سایت نیاز داریم؟
دلایل زیادی وجود دارد که به واسطه آنها ثابت کنیم که امروزه داشتن یک وبسایت برای کسب و کار خود یک ضرورت محسوب می شود که در این بخش به ذکر مواردی از آنها می پردازیم.
‌ ۱: روزنامه های آنلاین : شرکت ها برای تولید و توزیع روزنامه ها میلیون ها تومان خرج می‌کنند. با داشتن یک وبسایت می‌توانید به طور کامل مسئله اطلاع‌رسانی و انتشار اخبار را حل کنید. مشتریان شما می‌توانند به صورت آنلاین از شما و آخرین محصولاتتان در لحظه اطلاع پیدا کنند.
به بیان ساده‌تر، بازدید از یک سایت که تمام محصولات با چندکلیک دیده میشوند خیلی ساده‌تر از رفتن به فروشگاه و بازدید از کاتالوگ‌های متعدد است!
‌ ۲: مشتری های بیشتر : در سال گذشته، بیش از ۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون نفر روزانه از اینترنت استفاده داشته که حدود 90% از آنها خرید کرده و با شرکت و کمپانی های مختلفی در ارتباط بوده اند. اگر شما وبسایت نداشته باشید، امتیاز ارتباط با این افراد را از دست خواهید داد.
‌ ۳: ارزش کسب و کار : نداشتن یک وبسایت خوب، ارزش کار شما را در چشم همه مردم به خصوص مشتریان شما خراب می‌کند. امروزه در ایران خودمان هم حتی فست‌فودی های نچندان بزرگ آدرس یک سایت را زیر منوی‌شان نوشته‌اند.
۴: نفوذ در فکر مردم : اگر یک وبسایت داشته باشید بدون شک هزاران نفر از آن بازدید می‌کنند. شما می‌توانید به مردم نفوذ کنید و در تصمیم گیری و آموزش آنها مثمر ثمر باشید.
۵: فرصتی برای اثبات خود : همه میدانیم که اعتمادبه‌نفس انسان زمانی بالا میرود که مردم به کار های شما پی ببرند. خب، با داشتن وبسایت شما میتوانید افتخارات و کارهای بزرگ خودتان را به همه نشان بدهید و یک رزومه آنلاین داشته باشید.
۶: کمک در هدف انجام کار : هنگامی که شما جزئیات کار خود را در وبسایت مینویسید، چیز هایی را بازبینی میکنید که ممکن است سال ها به آنها توجهی نکرده باشید. درنتیجه شما مجددا اهداف کار خود را ارزیابی میکنید.
۷: موانع کم برای شروع : همیشه دوست داشتید یک کار راه بندازید؟ مشکلات مالی مانع شما بوده؟ شما با طراحی وب سایت در کرج می‌توانید کار خود را در فضای مجازی راه بیندازید تا از هزینه‌های گزاف شروع کسب و کار فیزیکی در امان باشید.
۸: تمام روز، تمام وقت : وبسایت شما به صورت شبانه روزی و بدون نیاز به قفل یا نظارت در اختیار مشتریان شما قرار دارد.
۹: ارتباط با مشتریان : با داشتن یک وبلاگ یا حتی یک فید (feed) در سایت خود، می‌توانید جدیدترین پیشنهادات، اخبار، محصولات، تبلیغات، عکس یا هر محتوای دیگری را در اختیار مشتریان و مشترکین خود قرار دهید.
۱۰: بازاریابی : اینترنت یک دنیای جدید در بازاریابی باز کرده است که قبلا وجود نداشت. شما با طراحی وب سایت در کرج میتواند با هزینه های کم و با استفاده از تکنیک های بازاریابی دیجیتال برای شما مشتری جذب کند.

طراحی وب سایت 70%
سئو و بهینه سازی سایت 50%
طراحی اپلیکیشن 25%
برند سازی و تبلیغات 20%
چگونه انتخاب کنید؟

ویژگی های یک شرکت طراحی سایت در کرج

اگر به دنبال شرکتی هستید که در زمینه طراحی سایت در کرج فعالیت دارد و می خواهید پروژه طراحی سایت خود را به آنها بسپارید با توجه به تعدد شرکت های طراحی سایت باید معیارهای مختلفی را جهت ارزیابی آنها بررسی کرده و با سنجش آنها بهترین انتخاب را انجام دهید. اما این معیارها برای انتخاب شرکت جهت طراحی سایت کدامند؟
ارزش هزینه را نسبت به ارزش سایت بدانید
زمانی که صحبت از انتخاب شرکت جهت طراحی سایت در کرج است معمولا هزینه هم میتواند منجر به عقد قرارداد و هم منجر به قرار داد نبستن شود. اگر از همین الان شروع به کاهش حتی 1 دلار و چشم پوشی از برخی قابلیت های مهم در سایت کردید، بدانید در ادامه نیز با این طرز تفکر در همان قدم های اول راه اندازی سایت موفق نخواهید بود. حال چگونه هزینه های خود را مدیریت و تنظیم کنیم؟ جواب یک معادله تقریبا ساده است. این جاست که به عنوان صاحب کسب و کار باید صبر کنید و تحقیقاتی در این زمینه انجام دهید. چه مقدار در سال گذشته هزینه تبلیغات و بازاریابی برای کسب و کار خود کرده اید؟ طی 5 سال گذشته چطور؟ چگونه این هزینه ها روی بازگشت سرمایه شما تاثیر داشته است؟ در نهایت پس از اینکه از خود و افرادی که دست اندرکار هستند این سوالات را پرسیدید ممکن است متوجه شوید که اخیرا روی مواردی در حال سرمایه گذاری بودید که نتیجه ای به همراه نداشته اند.
بررسی سئو نمونه سایت های طراحی شده شرکت طراحی سایت در کرج
برای مثال اگر سایتی در مورد فروش عسل توسط شرکت طراح شده است، آیا برای کلمات کلیدی خاصی (در زمینه فعالیت سایت) توسط موتورهای جستجو پیدا می شود؟ درصورت امکان با یک مشاور سئو قبل از عقد قرار داد با شرکت طراحی سایت صحبت کنید و از وی بخواهید سایت هایی که شرکت طراحی سایت طراحی کرده است را به دقت بررسی کرده و نتایج را به شما تحویل دهد. زمانی که ساختار سایت صحیح باشد و مطابق با ضوابط و اصول صحیح طراحی شده باشد، سایت خود به خود مطابق با سئو بوده و در صورتی که محتوای صحیحی در آن قرار داده شود، مطمئنا در نتایج جستجو بالا خواهد آمد.
به دنبال سابقه محکم برای انتخاب شرکت جهت طراحی سایت بگردید
مهم نیست شرکت چند سال سابقه کار داشته است، بلکه بسیاری از شرکت های نوپا نیز وجود دارند که بسیار خوب عمل کرده اند و به خصوص از تکنولوژی های جدید در طراحی سایت استفاده نموده اند. مسئله اینجاست که شرکت طراحی سایت تا چه اندازه صنعت شما را و اهداف شما را درک کرده است و آیا راهکار موفقی برای شما پیشنهاد داده است یا خیر؟
چه باید کرد؟ باید از آنها مواردی درخواست شده و مورد بررسی قرار بگیرد، برای مثال داده های عملکردی، گواهینامه های (رضایت از کار انجام شده) مشتریانشان و یک یا چند نمونه کار که نشان دهنده نحوه پیاده سازی سایت توسط آنهاست.
تبادل کنید و آموزش ببینید
نکته ای که در باره طراحی سایت می توان به آن اشاره کرد این است که فناوری ها و متودولوژی ها همواره در حال تغییر هستند و مقوله طراحی سایت روز به روز بروزرسانی می شود و می توان آن را به یک هیولایی که همه روزه در حال تغییر و پیشرفت است تشبیه کرد. از این رو مهم است بدانید شرکتی که قرار است برای شما سایت طراحی کند چگونه و با چه تکنولوژی و روشی قرار است این کار را انجام دهد. وقتی که وارد بحث با آنها شدید، آنها باید طرف شما باشند و نه در مقابل شما و به سختی تلاش کنند تا اطلاعات کافی در مورد نحوه نوشتن سایت را برای شما توضیح دهند. اگر گیج شدید یا موضوع را درک نکردید، این مشکل شما نیست بلکه مقصر آنها هستند.

کسب اطلاعات بیشتر
مشاوره رایگان طراحی سایت

شما با استفاده از خدمات طراحی سایت و سئو و بهینه سازی سایت از مشاوره رایگان طراحی سایت و سئو کاملا تخصصی بهرمند می شوید

طراحی سایت ارزان

ما تمامی خدمات طراحی سایت و توسعه آن را با مناسب ترین هزینه و قیمت های رقابتی به شما ارائه خواهیم کرد

پکیج های تبلیغاتی

با استفاده از خدمات طراحی وب سایت گروه فراز وب شما از پکیج های تخفیفی مناسب هم بهرمند می شوید

توسعه تجارت آنلاین شما

در صورت استفاده شما از خدمات طراحی سایت توسط فراز وب دپارتمان های تجارت آنلاین اینشرکت طراحی سایت تحولی نو در کسب و کار شما ایجاد خواهد شد .

آموزش مدیریت پنل سایت

به تمای عزیزانی که خدمات طراحی سایت کرج آنها توسط فراز وب انجام شده به صورت رایگان نحوه آموزش کار با مدیریت پنل سایت داده خواهد شد

تخفیف در سفارش های بعدی

طراحی سایت پایان کار نیست با بعد از طراحی وبسایت در کرج شما پکیج های قدرتمندی را با تخفیف برای قدرتمند کردن وب سایت شما ارائه خواهیم کرد

پشتیبانی در طراحی سایت

پشتیبان سایت به معنی که مسئول نگهداری و بهینه سازی سایت است ، پشتیبان سایت به نوعی مدیر سایت می باشد که محتویات سایت طبق اصول بارگذاری گوگل ، لینک ها و تمام موارد مرتبط به سایت را مدیریت می کند.

برند سازی سایت شما در موتور جستجو

موضوع دیگری که در دنیای وب مطرح است برند شما از دیدگاه مخاطب و موتورهای جستجو است، اگر در وب آن‌گونه که باید رشد نکنید و از دید مخاطب خوشایند به نظر نرسید، تغییر این روند تقریبا کاری غیرممکن است

با فراز وب طراحی سایت خوب در کرج را تجربه کنید .

قیمت طراحی سایت در کرج چطور است ؟

اولین چیزی که باعث بالا یا پایین شدن قیمت طراحی وبسایت در کرج میشود ، امکانات درخواستی مشتری میباشد . گاها سفارش دهنده احتیاجی به یک وب سایت با امکانات خیلی زیاد نیست و با ساده ترین امکانات در وب سایت نیازهایش مرتفع میگردد ، در این حالت هزینه طراحی سایت در کرج چنین سایتی نسبت به وب سایتی که دارای امکاناتی خیلی زیاد و سفارشی شده میباشد فرق خواهد داشت زیرا برای ساخت یک وب سایت معمولی در قیاس با سایتی پر از امکانات سفارشی شده وقت و انرژی کمتری لازم است .
اما یادتان باشد که یک وب سایت تنها ظاهرش نیست . مثل اینکه یک ساختمان فقط به نمایش نیست و نوع فونداسیون و ساخت از ظاهر بسیار مهم تراست . عکس العمل موتورهای جستجو به سایت شما ، امنیت وب سایت و از همه مهمتر پشتیبانی و جوابگوئی بسیار مهم است .
یادتان باشد که شما اگر بار اول باشد که قصد طراحی وبسایت در کرج دارید تصمیم گیرنده برای آینده وب سایت شما طراح سایت است اگر مجری شما فردی مسئول و آینده نگر و توانا و مجرب باشد خوشا به حالتان اما اگر چنین نباشد هر چقدر هم پول خرج کنید فایده ای ندارد .

طراحی سایت

طراحی سایت های داینامیک با استفاده از جدیدترین متدهای طراحی سایت و استانداردهای روز دنیا تخصص تیم فراز وب می باشد.

بهینه سازی سایت

تیم تخصصی فراز وب : با کلمات کلیدی مناسب شغل شما وب سایت شمار ا به صدر نتایج گوگل خواهد آورد . تا تجربه شیرین از تجارت آنلاین داشته باشید.

تبلیغات آنلاین

فراز وب : با داشتن قرارداد با وب سایت های تبلیغاتی معتبر پکیج های تبلیغاتی و برند سازی را به همراهان گرامی با هدف هر چه بهتر دیده شدن شما ارائه میدهد.

خدمات طراحی وب سایت

چرا طراحی سایت خود را به ما بسپارید

با ما طراحی وب سایت ارزان را تجربه کنید

در طراحی سایت دو فاکتور قیمت و کیفیت اهمیت بسیاری دارند. طراحی سایت ضمن رسیدن به بالاترین کیفیت ، از اهداف بزرگ فراز وب ، شرکت طراحی سایت می باشد. ما با بهره گیری از متد پیشرفته و سطح علمی بالای پرسنل، این افتخار را داریم که از برترین مجریان طراحی سایت باشیم.

بهینه سازی سایت از برترین تخصص های ماست

کسب رتبه یک گوگل از مهم ترین مباحث در طراحی سایت شماست

سئو

مجموعه فعالیت هایی است که در طراحی سایت، تعیین استراتژی محتوایی و تولید محتوا انجام میدهیم تا جایگاه بهتری در نتایج جستجوی گوگل کسب کرده و بازدیدکننده بیشتری برای سایت جذب کنیم.

طراحی و تولید اپلیکیشن سایت خود را را به کارشناسان ما بسپارید

با طراحی اپلیکیشن خود از تخفیف طراحی سایت برخوردار شوید

داشتن اپلیکیشن بر روی گوشی مشتری، به معنی دسترسی بیشتر و ارتباط عمیق‌تر با اوست. اگر کسب و کارتان پتانسیل لازم را داشته باشید، شما هم می‌توانید با ساخت یک برنامۀ قدرتمند، کاربردی و زیبا، یک پل ارتباطی مناسب با مشتری‌ها داشته باشید.

برندینگ یا همان برند سازی یکی از مهم‌ترین ابعاد هر کسب‌وکاری

استراتژی برند قوی و مؤثر، مزیت عمده‌ای به شمار می‌رود

به زبان ساده، برندِ شما، اعتبار شما در نزد مشتری است. برند به مشتریان شما می‌گوید که چه انتظاری از محصولات و خدمات شما داشته باشند و اینکه تفاوت آنچه شما ارائه می‌دهید با آنچه رقبای‌تان عرضه می‌کنند، چیست. برندِ شما، برآیندی از شخصیت فعلی شما، شخصیتی که می‌خواهید باشید و برداشت دیگران از شخصیت شما است

ما بهترین راه حل برای کسب و کار شما هستیم

مشاوره طراحی سایت

شرکت‌های بزرگ یا افرادی که تمایل به راه اندازی کسب‌وکارهای بزرگ و موفق دارند در کلیه زمینه‌های تخصصی مشاوران مربوطه را در کنار خودشان حفظ می‌کنند تا جلوی قدم‌های اشتباه را بگیرند و سریع‌تر به اهداف خود برسند.
یک مشاور خوب نه تنها برای شما هزینه اضافی محسوب نمی‌شود بله یک سرمایه‌گذاری صحیح در جهت کاهش هزینه و زمان موردنیاز برای رسیدن شما به اهدافتان می‌باشد.
اگر تمایل به رشد تجارت آنلاین خود دارید و یا در حال راه اندازی آن هستید باید بدانید که سعی و خطا در این صنعت بسیار هزینه‌های گزافی را برایتان به ارمغان می‌آورد و همچنین زمان زیادی را نیز از شما خواهد گرفت.
موضوع دیگری که در دنیای وب مطرح است برند شما از دیدگاه مخاطب و موتورهای جستجو است، اگر در وب آن‌گونه که باید رشد نکنید و از دید مخاطب خوشایند به نظر نرسید، تغییر این روند تقریبا کاری غیرممکن است، همچنین موتورهای جستجو نیز در ابتدا شما را بررسی می‌کنند و آنچه از شما می‌یابند را معیار خودشان برای ارزش شما ثبت می‌کنند و متقاعد کردن آن‌ها به تغییر این معیارها نیز کار بسیار دشواری خواهد بود.

شروع کنید

نمونه‌کارها ی طراحی وب سایت

همه برندسازیطراحیگرافیک

قیمت ها

پایه

مناسب ترین قیمت طراحی سایت

 • پشتیبانی فنی یک ساله رایگان
 • صفحه اول گوگل با نام شرکت
 • ارسال اخبار و مقالات
 • درباره ما و ارتباط باما
 • خدمات و گالری
 • گرافیک خوب
 • سرعت عادی
 • طراحی ریسپانسیو
ویژه
کسب و کار

به صرفه و اقتصادی برای کسب و کار ها

 • پشتیبانی فنی یک ساله رایگان
 • صفحه اول گوگل با نام شرکت
 • ارسال اخبار و مقالات
 • درباره ما و ارتباط با ما
 • خدمات و گالری
 • گرافیک خوب
 • تنظیمات سئو- سرعت خوب
 • طراحی ریسپانسیو
طلایی

حرفه ایی و متفاوت برای شرکتها

 • پشتیبانی فنی یک ساله رایگان
 • صفحه اول گوگل با نام شرکت
 • ارسال اخبار و مقالات
 • درباره ما و ارتباط با ما
 • خدمات و گالری و چت آنلاین
 • گرافیک عالی و گوگل مپ
 • تنظیمات سئو و سرعت عالی
 • طراحی ریسپانسیو

تماس با ما

فراز وب یاری رسان شما در ارائه خدمات طراحی سایت و سئو (بهینه سازی سایت ) می باشد . شما هم به جمع همراهان ما بپیوندید . از اعتماد شما بسیار سپاس گذاریم .

02632717893

09192321887

info@farazwebco.com

البرز - کرج - چهار راه طالقانی ضلع جنوب غربی جنب بانک قوامین ساختمان کوثر طبقه 4 واحد 8

با ما در ارتباط باشید

Call Now Button