طراحی سایت در تهران : اگر شما هم جوینده خدمات طراحی سایت در تهران و یا سئو در تهران هستید در این مطلب ما مزای طراحی سایت در تهران و چگونگی بهرمند شدن از مشاوره طراحی سایت در تهران توسط فراز وب توضیح داده میشود .
وب سایت، مجموعه ای از صفحات مرتبط به هم است که اطلاعاتی را در اختیار بیننده قرار می دهد. وب سایت، امکان حضور هر شخص یا شرکت در شبکه اینترنت است. یک وب سایت می تواند علاوه بر ایجاد ارتباط و معرفی دارنده سایت، امکان اطلاع رسانی به روز، بازاریابی و معرفی بین المللی را نیز فراهم آورد.
داشتن وب سایت برای یک شرکت مانند داشتن یک کاتالوگ تبلیغاتی اما با مزایای فراوان تر نسبت به آن است. یک کاتالوگ می تواند شامل تصاویر و متون برای معرفی خدمات باشد اما یک وب سایت می تواند از تصاویر، متون، فیلم و حتی یک فایل صوتی و یا انیمیشن نیز بهره بگیرد.
بنابراین امکان اطلاع رسانی جامع با محتوایی جذاب تر را می دهد. طراحی، چاپ و انتشار هر نسخه از کاتالوگ نیاز به هزینه بالایی دارد اما برای طراحی وب سایت و نگهداری آن کافیست هزینه ای بسیار پایین پرداخت شود و حتی با داشتن یک وب سایت داینامیک در هر زمان که بخواهیم بدون هیچ هزینه جانبی می توانیم آن را ویرایش کنیم و در طول زمان هزاران و یا میلیونها کاربر می توانند بارها و بارها از آن بازدید کنند.

فواید داشتن وب سایت :

وب سایت، امکان حضور هر شخص، مجموعه، شرکت و سازمان را در دنیای وب فراهم می کند. داشتن وب سایت مانند داشتن یک مغازه، فروشگاه و یا مکانی است که دارای هیچ محدودیت مکانی و زمانی نیست و در دسترس کل جهان می باشد. با ما همراه باشید تا شما را با فواید داشتن وب سایت بیشتر آشنا کنیم.
در دسترس بودن
وب سایت شما در هر زمان از روز باز است و همواره اطلاعات و محصولات یا خدمات شرکت شما را در تمامی ساعات شبانه روز و روزهای تعطیل در اختیار کاربران و مشتریان قرار می دهد و آنها اطلاعات مورد نیاز را در مورد شرکت بدست می آورند.
کاهش هزینه ها
شما علاوه بر تلفن ، فکس و آدرس پستی یک راه ارتباطی دیگر نیز با مشتریان خود دارید. نمایشگاه بین المللی محصولات شما با کمترین هزینه همیشه برپاست ، بدون اینکه قبض آب ، برق ، مالیات و … داشته باشید.
جلوگیری از اتلاف زمان
وب سایت شما می تواند به سوالات متداول مشتریانتان پاسخ گوید و آنها را به خوبی راهنمایی کند و در اتلاف زمانی که صرف پاسخگویی به مشتریان میکنید جلوگیری کند.
بازاریابی قوی
وب سایت شما بازاریاب ۲۴ ساعته شماست و موتورهای جستجو مانند گوگل ، یاهو،… بدون هزینه برای شما بازاریابی می کنند.
کسب درآمد فقط از طریق داشتن وب سایت
در آمد خود را افزایش دهید امروزه شرکتها و افراد بسیاری هستند که فقط از طریق وب سایت فعالیت می کنند و عمده درآمد آنها از طریق وب سایت و مشتریان آنلاین است.
تبلیغات موثر
در هزینه تبلیغات صرفه جویی می شود، هر بار که محصولات شما ارتقا پیدا می کنند ، چقدر هزینه صرف چاپ مجدد بروشورها، راهنمای محصولات و اطلاع رسانی به مشتری های قدیمی خود می کنید! در حالیکه هزینه بروز رسانی وب سایت قابل قیاس با هزینه های چاپ نمی باشد، در عین حال که گستره وسیع تری را نیز هدف قرار می دهد.
یک ‌سوم مردم جهان از اینترنت استفاده می‌کنند تبلیغات در اینترنت و معرفی وب سایت شما نسبت به سایر رسانه ها مانند رادیو، تلویزیون، مجلات و بیلبردها به مراتب ارزانتر می باشد. فراموش نکنید که هرگز قادر به ارائه کالا و خدمات خود به مردم نخواهید بود مگر اینکه حضور خود را پیاپی یادآوری نمایید.
ارائه محصولات
ارائه محصولات ویژه در سایت به آسانی انجام می شود در صورتیکه دستیابی به مشتریان از طریق تلفن، ارسال نامه، یا فاکس ممکن است زمان بر و در عین حال پرهزینه باشد.
ارتباط نامحدود با مردم خارج از مرزهای جغرافیای
امروزه یکی از راههای فعالیت در خارج از مرزهای کشور داشتن یک سایت چند زبانه است که می توان به راحتی تجارت خود را گسترش داد و به بیرون از مرزها برد و تقریبا هیچکس نمی تواند مدعی فعالیت خارج از مرزهای جغرافیایی شود در حالی که وبسایتی ندارد.
ارتباط آسان با مشتری ها
اظهار نظر در محیط شبکه اینترنت برای همه آسان تر از گفتگوی تلفنی یا نوشتن نامه است. بنابراین خیلی بیشتر با مشتریان خود در تماس خواهید بود.

مولفه های یک شرکت طراحی سایت در تهران

هر شرکت طراحی سایت ممکن است مولفه های منحصر بفرد خود را داشته باشد اما به طور کلی برای پیدا کردن بهترین شرکت طراحی سایت باید مولفه های زیر را مورد نظر قرار داد:
نمونه کار ها : یک فرمول بسیار ساده و اولین مولفه در تشخیص برتر بودن یک شرکت طراحی سایت ، نمونه کار های قبلی آن هاست.
نمونه کار قوی ، پشتوانه قوی تر آن شرکت را نشان می دهد و چه بهتر که شما کار خود را به شرکتی بسپارید که قبلا چیزی را که شما میخواهید را تجربه کرده باشد.
به عبارت بهتر “چیزی که آرزوی شماست خاطره کارکنان آن شرکت باشد”
سئو
بهینه سازی سئو امر جدا نشدنی این روزهای بازار طراحی سایت است. در واقع یکی از مهم ترین “باید” ها در طراحی سایت ، بهینه سازی آن ها در گوگل است.
تقریبا همه مدعی این هستند که بهترین شرکت طراحی سایت در بهینه سازی سئو هستند . ولی زمانی این امر محقق می شود که خودشان هم بهینه باشند و در رتبه بالا یا حداقل صفحه اول گوگل باشند.
پشتیبانی : موضوع دیگری که در بهترین بودن مطرح است پشتیبانی درست است. شرکتی می تواند در زمره بهترین ها قرار بگیرد که پس از پایان قرارداد و تحویل پروژه ، تا زمان معقولی پشتیبانی و مسئولیت رفع خطا های احتمالی را به عهده بگیرد. وگرنه باید دور آن یک خط قرمز پررنگ بکشید.
رضایت مشتریان
این موضوع با مولفه اول که “نمونه کار ها” است کاملا مرتبط است. این که شرکت مورد نظر شما به موفقیت شما فکرمی کند و پیشنهاد های مناسبی برای موفقیت شما و نه فقط موفقیت شغلی و مالی خود دارد از مهمترین اصول یک شرکت برتر است.
مدیریت سایت : شما قرار است خودتان مدیر سایت خود باشید، در آن مطلب بگذارید و آن را بهتر و بهتر کنید. پس پنل ادمین مناسب می تواند مولفه خوبی برای قضاوت برترین بودن باشد. یک پنل مدیریت سایت که بتواند علاوه بر ثبت و درج مطلب ، مدیریت مناسبی بر روی فایل های چند رسانه ای ، تصاویر و.. داشته باشد.
طراحی گرافیکی پویا : طراحی گرافیکی مناسب و واکنشگرا مسلما مهم ترین اصل در دیده شدن یا بهتر بگوییم “خوب دیده شدن” سایت شماست.
مطمئنا این موضوع نیز ارتباط تنگاتنگی با سلیقه شما و همچنین تنوع کاربا سلیقه های مختلف کارکنان شرکت است.
سازگاری با سیستم عامل های مختلف
این موضوع که یک شرکت طراحی سایت بتواند برای سیستم عامل Android یا IOS هم یک اپلیکیشن مناسب ارائه دهد یک مزیت بزرگ و در واقع نشانه قدرت بالای کارکنان آن در چند زمینه کاری است.
تنوع قیمت طراحی سایت : این که یک شرکت طراحی سایت برای کار شما دو یا چند قیمت را پیشنهاد دهد ، نشان دهنده تسلط کارکنان آن بر فناوری های بیشتری است. شرکتی که نام برترین شرکت طراحی سایت را یدک بکشد ، نباید فقط متکی به یک تکنولوژی باشد.

مولفه هایی که مطرح شد “مهم ترین مولفه ها ” برای انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت هستند و بر اساس سلیقه و هدف اصلی شما ممکن است یک یا چند مولفه دیگر به آن اضافه شوند. مثل تجربه کارکنان، نحوه ارتباط با مدیران، نحوه پاسخگویی و….

هزینه طراحی سایت در تهران

شاید شما و عده بسیاری از مردم با شنیدن عبارت ” طراحی سایت با قیمت مناسب ” تصور کنند که منظور ما ” طراحی سایت ارزان ” است . اما باید بدانید که این دو مورد با یکدیگر تفاوت دارند و مناسب بودن قیمت به معنی ارزانی نیست .
در طراحی سایت ارزان بسیاری از عواملی موثر در بالا رفتن هزینه طراحی حذف می شوند ، اما در هنگام طراحی سایت با قیمت مناسب ، متناسب با نیاز و درخواست مشتری و با توجه به امکاناتی که نیاز است در سایت قرار گیرد ، به مشتریان قیمت معقولی اعلام می شود .
به عنوان مثال مشتری برای طراحی وب سایت انتشارات به شما مراجعه می نماید . ساخت چنین وب سایتی در رنج مشخصی هزینه در بر دارد . حال سفارش دهنده از شما تقاضای اضافه شدن بخش فروش به وب سایت را نیز می نماید . بنابر این هزینه طراحی سایت بالاتر خواهد رفت .
حال اگر مشتری محدودیت بودجه داشته باشد با حذف عوامل افزایش دهنده قیمت قادر است به طراحی سایت با قیمت مناسب بپردازد .
ازجمله عوامل موثر در هزینه طراحی یک سایت ، می توان به انتخاب قالب اشاره کرد . هزینه طراحی یک قالب اختصاصی ، بسیار بیشتر از به کار گیری یک قالب آماده است .
در صورتی که بخواهید رتبه سایت را ارتقا دهید نیز با افزایش قیمت مواجه خواهید شد . با این حال در طراحی سایت با قیمت مناسب ، توجه به سئو بسیار تاکید می شود . چرا که سایتی که توسط کاربران اینترنتی دیده نشود فایده و بازده مالی برای صاحب سایت نخواهد داشت .
طراحی لوگو نیز از جمله مواردی است که اگر به طراح سایت سپرده شود هزینه ها بالا می رود .
ایجاد انجمن ها ، فروم ها ، چند زبانه بودن و … هزینه های جداگانه در بر دارد .
در پایان تاکید می کنم طراحی سایت با قیمت مناسب به معنی طراحی سایتی ارزان قیمت نخواهد بود . بلکه نیازهای مشتری به دقت شناسایی شده و بهترین پیشنهادات برای ارائه سایتی کارآمد تر با حذف هزینه های اضافی به مشتری ارائه می گردد .

فاکتورهای مهم در طراحی سایت

هدفمندی : یکی دیگر از نکات طراحی سایت هدفمندی سایت است. اگر سایت شما جنبه عمومی ندارد و کالای خاصی ارائه میکنید پس فقط به دنبال جذب کاربران هدف خود باشید تا نتیجه بهتری بگیرید.
سرعت سایت: از دیگر نکات طراحی سایت سرعت خوب یک سایت است. میتوانید با خرید هاست مناسب و همچنین استفاده از یک سرویس CDN تا حد زیادی سرعت سایت را افزایش دهید.
گرامر: باید دقت کنید که در متن شما غلط املایی و گرامر وجود نداشته باشد تا کاربر دچار چند فهمی و اشتباه نشود.
برتر بودن: در دنیای پر رقابت سایت های اینترنتی فقط به بهترین بودن و رتبه اول نتایج گوگل فکر کنید.
صفحات فرود:
از دیگر نکات طراحی سایت این است که برای فروش کالاهای خود صفحات فرود Landing page طراحی کنید و به طور خلاصه امتیازات مثبت محصول خود را در آن منتشر کنید.
سئو : یک بخش بسیار مهم در طراحی سایت قابلیت سئو بودن آن قالب است. یعنی قالب برای موتورهای جستجو از نظر کدنویسی بهینه باشد تا بتواند رتبه خوبی کسب کند.

مشاوره در زمینه طراحی سایت

یکی از اساسی ترین اقدامات برای طراحی سایت مورد نظر ما این است که به متخصصانی رجوع کنیم که با نگاه فنی و کارشناسی آنها بتوانیم دیدگاه جامع و کاملی را در این زمینه به دست آوریم. علاوه بر این با بهره مندی از مشاوره این افراد آگاه، ابهامات موجود در ذهن ما بر طرف خواهد شد و سرمایه گذاری ما به بهترین شکل به ثمر خواهد رسید. فراز وب با تکیه بر دانش فنی نیروهای خود و تجاربی که در طی چندین سال فعالیت در این عرصه کسب نموده است، آمادگی کامل جهت مشاوره در زمینه های گوناگون از قبیل طراحی سایت، طراحی گرافیکی، مدیریت وب سایت، بازاریابی اینترنتی، مشاوره سئو ، مدیریت محتوای سایت، ثبت هاستینگ و دامنه و دیگر عرصه های طراحی وب را دارد.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 + 11 =

Call Now Button