طراحی سایت در کرج :مفتخریم اعلام کنیم که در طول سالیان فعالیت خود در خدمت برندهای معروف کرج بوده ایم که از خدمات طراحی سایت در کرج و سئو در کرج فراز وب بهرمند شدند . در این مقاله به توضیح مزایای طراحی سایت و فاکتورهای مهم طراحی وب سایت و چگونگی برآورد هزینه طراحی وب سایت در کرج می پردازیم .

ضرورت و مزایای طراحی سایت در کرج

داشتن یک وب‌سایت، همچون باز کردن پنجره‌ای است که با باز کردن آن می‌توانید توجه مشتریان بالقوه را به سمت کسب‌وکارتان جلب کنید.حال چرا کسب‌وکار شما نیازمند وب‌سایت است؟
۱- وب‌سایت‌ها هرگز نمی‌خوابند. بسیاری از مردم، شب‌هنگام از اینترنت استفاده و وب‌گردی می‌کنند، زمانی‌که کسب‌وکارها تعطیل هستند؛ بنابراین این مسئله بسیار خوب است، زیرا استراحتی برای وب‌سایت‌ها وجود ندارد و هرگز تعطیل نمی‌شوند. یک وب‌سایت اجازه می‌دهد سازمان و کسب‌وکار شما در طول ۲۴ ساعت شبانه‌روز، هفت روز هفته و ۳۶۵ روز سال باز باشد. داشتن یک وب‌سایت، همانند داشتن کارمندی است که در تمام ساعات – حتی آخر هفته‌ها و تعطیلات – به کار خود ادامه می‌دهد.
۲- رقیبِ اصلیِ شما یک وب‌سایت دارد. اگر با کسب‌وکار دیگری که دارای وب‌سایت است در حال رقابت مستقیم هستید، آن‌ها دارای یک مزیت بارز هستند، بخصوص اگر با وب‌سایتشان بازاریابی اینترنتی انجام دهند. وب‌سایت، یک راه عالی برای هموار ساختن عرصه رقابت است.
۳- «ما را در گوگل جستجو کنید» مردم از راه‌های سنتی جستجوی اطلاعات دور شده‌اند و به سمت جستجوی آنلاین می‌روند، بخصوص به وسیله‌ی موبایل‌ها. مردم هنگام جستجو در موتورهای جستجو، باید بتوانند براحتی در مورد کسب‌وکار شما اطلاعات کسب و از آن استفاده کنند.
۴- وب‌سایت‌ موجب بالارفتن اطمینان و بهبود تصویر ذهنی مشتری از شرکت می‌شود. با داشتن یک وب‌سایت حرفه‌ای می‌توانید تاثیر خود را بر عموم بیشتر کنید و در مقابل مشتری‌های شما به سازمانتان اطمینان بیشتری خواهند کرد.
۵- کسب‌وکارهای کوچک درآمد بالاتری دارند. بر اساس آمار، کسب‌وکارهای کوچکی که وب‌سایت دارند، درآمدشان به‌طور متوسط ۳۹درصد بالاتر از کسب‌وکارهایی است که وب‌سایت ندارند و آنلاین نیستند!
۶- «نزدیک به ۴۰ میلیون کاربر شما را خواهند دید» این رقم نشان دهنده تعداد کاربران اینترنت ایران است. استفاده از اینترنت در سراسر جهان به سمت ۳میلیارد کاربر می‌رود.
۷- داشتن وب‌سایت‌ به جذب مشتریانِ بیشتر کمک می‌کند. براساس آمار، ۵۰ درصد از فروش‌های اینترنتی را مشتریان جدید انجام می‌دهند. بنابراین داشتن یک وب‌سایت باعث افزایش مشتریان شما می‌شود و ارتباطی با محصول یا سرویسی که ارائه می‌دهید، ندارد.
۸- وب‌سایت‌ها محلی نیستند، بلکه جهانی هستند. اغلب کسب‌وکارها تنها می‌توانند با شهر و جامعه‌ی اطرافشان داد و ستد داشته باشند. ولی شما می توانید با داشتن یک وب‌سایت، محصولات و خدمات خود را به سراسر ایران و حتی دنیا ببرید و در همه جا عرضه کنید.

سخنی در باب ویژگی های یک شرکت طراحی وب سایت در کرج

وب سایت هایی که مشاهد می کنید قرار است طراحی سایت شما را انجام دهند. پس بدقت به ظاهر سایت طراح وب خودتان نگاهی بیاندازید و محتوای آن را نیز به دقت بررسی کنید. اگر طراحی سایت او را نمی پسندید سریع تصمیم نگیرید و به چند نمونه کار طراحی سایت وی هم نگاهی بیاندازید. اگر در مجموع ناامید شدید به سراغ طراح وب سایت دیگری بروید. اگر سایت یک شرکت طراحی سایت را پسندید ، به سراغ نمونه کارها بروید. البته نمونه کارهای طراحی سایت ، لزوما سلیقه کارفرما نیست و گاه مشتری اعمال نظر می کند. ولی جمع بندی نمونه کارهای دیده شده باید شما را قانع کند که حالا یک طراح سایت خوب را پیدا کرده اید. اینکه شرکت و یا برند معروفی در بین نمونه کارهای یک شرکت طراحی سایت باشد ، اگر چه برای آن شرکت افتخار بزرگی محسوب میشود ولی ممکن است حاصل لابی در شرکت های دولتی و شرکت های خصوصی باشد که اغلب متاثر از دخالت مدیران ارشد بخصوص مدیران مالی شرکت ها میباشد.

هزینه طراحی سایت

عوامل موثر در قیمت طراحی وب سایت در حالت کلی بستگی به نوع سایت دارد که دو عامل اصلی و موثر در قیمت طراحی سایت:
زمان
کیفیت
عوامل کلی موثر در قیمت طراحی سایت:
امکانات مورد استفاده در طراحی وب سایت
افزونه ها (پلاگین ها) و زبان برنامه نویسی مورد استفاده در طراحی سایت
تعداد صفحات سایت و گستردگی وب سایت
فضای کاربری و دامنه مورد نیاز
پهنای باند
و بسیاری عوامل دیگر

فاکتورهای مهم در طراحی سایت

همواره باید به کاربران سایت و عملکرد سایت توجه داشت. اینکه کاربران برای چه هدفی به سایت مراجعه می کنند بسیار مهم است. طراحی باید همگام با عملکرد و نیاز کاربران باشد. تعیین بازار هدف در زمان طراحی سایت برای رسیدن به مقاصدی که میخواهیم بسیار اهمیت دارد. برای مثال اگر بازار هدف شما عموم مردم باشند. خوب مسئله ای که باید روی آن تمرکز شود سئو و بیهنه سازی و کاربر محور بودن سایت است.
اما اگر بازار هدف شما صنف های خاصی باشند بنابراین تمرکز ما باید بر روی سهولت دسترسی مشتریان به خدمات از طریق سایت باشد. زیرا که با مشخص نمودن بازار هدف میتوانیم نیاز مشتریان را بهتر تحلیل نموده و در راستای آن سایتی را طراحی کنیم. چه اطلاعاتی را باید درون سایت قرار دهید. اگر هدف شما جذب مشتری باشد. باید حتما بخشی برای پاسخگویی به سوالات او در سایت قرار دهید.
معمولا در تمامی صنف ها مشتریان به طور کلی به سه موضوع اهمیت میدهند.
هزینه :
اغلب افراد در هنگام خرید هر محصولی و یا استفاده از هر نوع خدماتی اعم از پزشکی و یا خرید کامپیوتر قیمت ها را مورد بررسی قرار میدهند. و آن ها را با یکدیگر مقایسه میکنند. بنابراین قرار دادن بنرهای تخفیف در سایت و اعلام هزینه ها و همچنین دلایل خود برای قیمت های تعیین شده میتواند بازدید کننده را به مشتری تبدیل کند.

کیفیت خدمات و یا محصولات:

مطمئنا همه ی بازدید کنندگان به این فکر میکنند که آن چه میخواهند برای آن هزینه پرداخت کنند کیفیت آن تا چه میزان است. و چه مزیت هایی میتواند برایشان داشته باشد. پس بهتر از شرحی برای کیفیت خدمات و یا محصولات خود در سایت ارائه دهید.
تحلیل مشتریان و هدایت هر یک از آنها به لینک هایی خاص
دو نوع مشتری داریم مشتری ای که میداند چه میخواهد و مشتری ای که نمیداند به دنبال چیست.در هنگام طراحی سایت باید هر دو گروه را در نظر بگیریم. بر فرض اگر شما خدمات دکوراسیون داخلی ارائه میدهید. مشتریانی ممکن است داشته باشید که ایده های زیادی دارند و یا حتی تصویر آنچه که میخواهند برای شما ترسیم میکنند. و در مقابل مشتریانی داشته باشید که نمیدانند دقیقا چه چیزی میخواهند. مطمئنا ترغیب آنان به برقراری ارتباط و ارائه خدمات در سایت متفاوت می باشد. و هر کدام از این مشتریان را باید به قسمتی از سایت هدایت کنید.
به عنوان مثال برای مشتریانی که می دانند چه میخواهند باید از طریق سایت امکانی را ایجاد کنید که ایده های خود را با شما به اشتراک بگذارند. و برای کسانی که نمیدانند نمونه های مختلفی ارائه دهید. در این صورت به شکلی باید از طریق سایت، بتوانید برای اجرای ایده های شان آن ها را ترغیب کنید.

اهمیت پشتیبانی وب سایت در کرج

در پشتیبانی وب سایت باید نکاتی اعمال شود تا سایت شما سرعت خوبی داشته باشد. توجه به حجم تصاویری که در وب سایت قرار می دهید، پهنای باند مناسب سروری که اطلاعات سایت شما بر روی آن قرار دارد از مواردی هستند که باید در فرآیند پشتیبانی وب سایت در نظر داشته باشید.
تهیه نسخه های پشتیبان و نگه داری آن ها
ما در دنیای اطلاعات زندگی می کنیم و به جرأت می توان گفت بزرگترین سرمایه هر وب سایتی اطلاعاتی است که در دراز مدت در آن ذخیره شده است، در این بین، اطلاعاتِ کاربران وب سایت اهمیت بیشتری دارد چرا که به راحتی می توان با داشتن آدرس ایمیل کاربران، در آینده با آن ها در ارتباط بود. با این حساب به هر اندازه که وب سایت شما عمر و کاربرِ زیاد تری داشته باشد، فرآیند پشتیبانی سایت اهمیت بیشتری پیدا می کند. در این بین شرکت های ارائه دهنده هاست (Host) مدعی هستند که اطلاعات وب سایت ها را در بهترین شرایط محافظت می کنند؛ اما رعایت اصول پشتیبانی وب سایت حکم می کند که این کار را به کاردان سپرده و از مجموعه هایی که خدمت پشتیبانی سایت ارائه می کنند برای تهیه نسخه های پشتیبان کمک بگیرید.
به روز نگه داشتن سایت از لحاظ زیبا شناختی
همان گونه که به محل کارتان رسیدگی میکنید و هر از گاهی مبلمان و تجهیزات جدیدی را برای جلوه دادن زیبا تر محل کار خود خریداری می کنید، به لحاظ رعایت اصول زیبا شناختی نیز باید حتماً به سایت خود رسیدگی کنید. رعایت اصول پشتیبانی سایت باعث می شود از فناوری های جدیدی در طراحی سایت حرفه ای استفاده شود تا در کنار زیبایی، سایت شما سرعت و عمل کرد بهینه تری نیز داشته باشد.
امنیت و جلوگیری از نفوذ هکرها , مهمترین فاکتور در پشتیبانی سایت
روزی نیست که خبر های فناوری را مطالعه کنیم و خبری از هک شدن وب سایت های بزرگ را شاهد نباشیم٬از طرف دیگر همان گونه که در خصوص تهیه ی نسخه پشتیبان از اطلاعات وب سایت توصیه کردیم٬ برای جلوگیری از نفوذ هکرها باید حتما اقدام مناسبی را برای حفظ اطلاعات با ارزش ذخیره شده در وب سایت اتخاذ کرد. بحث حفظ امنیت وب سایت و جلوگیری از نفوذ هکر ها یکی دیگر از مواردی است که در قرارداد های پشتیبانی وب سایت به صراحت گفته می شود تا شما اسوده از هر دغدغه ای به کسب و کار آنلاین خود برسید.

مشاوره در زمینه طراحی سایت ارزان در کرج

شرکت فرازوب به شما مشاوره سئو خواهد داد که چه وب سایتی با چه خصوصیاتی متناسب با نیاز شما می باشد و شما برای داشتن یک تجارت کارا و سالم در اینترنت و معرفی و بروزرسانی وب سایت اینترنتی خود نیاز به چه سایتی ، با چه زبانی ، دارای چه خصوصیاتی و حتی حدودا با چه قیمتی نیاز دارید . به عنوان نمونه اگر شما یک شرکت تبلیغاتی هستید که برای معرفی دو سه زمینه از فعالیت خود و نمایش سه چهار نمونه از نمونه کارهایتان نیاز به وب سایت دارید ، شاید داشتن یک وب سایت استاتیک یا تمام فلش با حداقل هزینه پاسخگوی نیاز شما باشد ، در حالی که چنانچه شما صاحب یک کارخانه هستید و به دنبال معرفی محصولاتتان تحت وب می گردید ، قطعا می بایست به سیستمی فکر کنید که بتوانید اطلاعات آن را بروز رسانی کنید .

طراحی سایت برای امروز و فردا

یک موج بزرگ در راه است که تحولی اساسی را در نظام کسب و کار و درآمد ایجاد خواهد نمود.اگر که با این موج همراه شوید و تلاش کنید حتما به نتیجه می رسید.در غیر اینصورت ممکن است در روند کسب و کار فعلی خود دچار مشکلات زیادی شوید.
از کی باید شروع کنید؟
سوال خوبی است.جواب ما این است که بهتر است هرچه سریعتر وارد عمل شوید.در حال حاضر در بازار آنلاین ایران،خیلی از کسب و کارها هنوز حضور ندارند و افرادی که زودتر فعالیت خود را شروع می کنند،چون اولین هستند و هیچ رقیبی ندارند به راحتی موفق می شوند.
جالب است بدانید که سرمایه گذاران خارجی به شدت دنبال سرمایه گذاری در این بازار بکر هستند به عنوان مثال سایت هایی مثل بامیلو و اپلیکیشن تاکسی اسنپ را سرمایه گذاران خارجی نیز پشتیبانی می کنند.ضمن اینکه رد و پای این سرمایه گذاران در سایت هایی مثل دیجی کالا،شیپور و دیوار هم به چشم می خورد.
و خبر بهتر اینکه کسب و کارهای آنلاینی هم که در حال حاضر وجود دارند و شما ممکن است که فکر کنید که با وجود آن ها دیگر شانس موفقیت ندارید،اکثرا آنقدر نقطه ضعف و ایراد دارند که اگر شما بتوانید این ایراد ها را در کسب و کار خود برطرف کنید و بهتر از آن ها کار کنید می توانید به راحتی پیشرفت کنید.
در برخی از وب سایت های آموزش کسب و کار اینترنتی دیده ایم که راه اندازی فروشگاه های اینترنتی و کسب درآمد عالی از آن را یک کار ساده و بی زحمت معرفی می کنند.در حالی که این طور نیست و اگر بخواهید در این زمینه موفق شوید باید به دید یک شغل اصلی به آن نگاه کنید و هر روزه برای توسعه ی آن وقت بگذارید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه + بیست =

Call Now Button