طراحی سایت رستوران : یک رستوران ویا فست فود به سایت اینترنتی چه نیازی دارد؟
کسب و کارهای دنیای امروز تا حدود زیادی به دنیای مجازی وابستگی پیدا کرده اند، به طوری که عدم فعالیت و ارائه خدمات در اینترنت باعث ضعف و عقب ماندگی شدید کسب و کارها و مشاغل می شود. رستورانها، فست فود ها و کافی شاپ ها از جمله کسب و کارهایی هستند که می توانند برای بهبود فروش و رضایت مشتریان خود از طراحی سایت بهره ببرند.سایت اینترنتی امروزه میتواند ارتباط شما را با مشتریانتان حفظ کند . امروزه اغلب مردم ساعت ها وقت خود را در اینترنت صرف می کنند. مطمئن باشید که مشتریان شما در اینترنت به دنبال تنوع رستوران ها و فست فود ها خواهند گشت و رستوران ها و فست فود های دیگری را نیز امتحان خواهند کرد. بنابراین شما برای اینکه مشتریان قدیمی خود را حفظ و مشتریان جدید بدست آورید نیاز دارید که در فضای اینترنت فعالیت موثر داشته باشید برای اینکار طراحی سایت رستوران و فست فود میتواند جزء بهترین گزینه ها باشد یک سایت که قابلیت مشاهده بر روی گوشی ها و تبلت ها را داشته باشد و در رتبه های بالای گوگل باشد میتواند همواره اعتماد مشتریان قدیمی را افزایش و مشتریان جدید را به امتحان غذاهای شما ترغیب نمایید.
هدف از طراحی وب سایت برای رستوران ها و فست فودها، سهولت دسترسی سریع و آسان مشتری به خدمات و ارائه ی راهی ایده آل برای آشنایی بیشتر آن ها با فضا، امکانات و زیبایی رستوران شماست.از جمله مزایای این وب سایتها احترام به انتخاب مشتریان می باشد.
سایت های رستوران ها و فست فود ها می تواند در دو حالت پیاده سازی شوند ، حالت اول فقط معرفی رستوران از طریق وب سایت  وحالت دوم  قابلیت سفارش از طریق اینترنت.

از ویژگی هایدر طراحی وب سایت رستوران می توان به موارد زیر اشاره کرد :

ارائه منوی آنلاین
سفارش آنلاین سریع
معرفی شعب مختلف
ارائه منوی آنلاین شعب مختلف
امکان الارم در هنگام نزدیک شدن به ساعت سفارش
مقالات در باره غذا ها (جهت افزایش اعتماد)
آمار سایت برای مشاهده (تعداد خرید ، تعداد مشتری در روز ، بر فروش ترین غذا و …)
بازدید مجازی ۳۶۰ درجه ای از داخل رستوران
فرم رزرو رستوران
فرم رزرو میز
برگزاری قرعه کشی
نظرسنجی در مورد خدمات و غذاها
ثبت خاطرات و تجربیات از رستوران
اخبار و اطلاعیه های رستوران
مشاهده به روزترین اخبار سلامت و غذا
دستور پخت غذاها
یکی از راه های جذب مشتری به رستوران ها که اخیراً رواج یافته، ارائه بن ها و کدهای تخفیف در وب سایت های رستوران ها است که کاربر را تشویق به دریافت این بن ها و سفارش غذا از رستوران مورد نظر می نماید و همچنین می توان به معرفی غذاهای جدید یا پیشنهادات ویژه غذایی برای هر روز بپردازید.
از دیگر فواید طراحی سایت رستوران آن است که شما به سادگی می توانید آدرس، نقشه و شماره تلفن کلیه شعبات خود را در یک سایت جمع آوری کنید تا بازدیدکنندگان سایت بتوانند به راحتی نزدیک ترین شعبه رستوران شما به خود را بیابند و در صورتی که تمایل به تحویل غذا درب منزل داشته باشند می توانند به سادگی با یکی از شماره های درج شده در سایت تماس بگیرند.

بطور کلی در طراحی وب سایت رستورانها و فست فودها، امکانات دیگری که مورد نیاز شما است

در هنگام طراحی با توجه به نیاز سنجی های انجام شده طراحی و به هسته وب سایت اضافه خواهد شد.
از جمله مواردی که باید در طراحی یک سایت رستوران یا فست فود در نظر داشت استفاده صحیح از ترکیب رنگ ها درسایت است.اگر توجه کرده باشید بطور معمول چهار رنگ اصلی در طراحی سایت رستوران ها بکار گرفته میشوند که شامل قهوه ای، سفید، قرمز و مشکی میشود. البته میتوان موارد دیگری نیز مشاهده کرد که از ترکیب رنگ متفاوتی استفاده میکنند ولی انتخاب این چهار رنگ دلیل ویژه ای داشته است.
قهوه ای نشانگر قابلیت اطمینان، ثبات و پایبندی به سنت است، سفید حس تازگی، پاکی و آزادی را به بیننده منتقل میکند. استفاده از رنگ مشکی در طراحی سایت حسی مرموز را منتقل میکند و نشانگر قدرت خلاقیت شماست همچنین عکاسی صنعتی از غذا جلوه بیشتری با پس زمینه مشکی خواهد داشت. و در پایان رنگ قرمز که بیشترین کاربرد را در طراحی سایت رستوران و محیط داخلی فست فودها دارد و موجب ایجاد اشتیاق و شور در انسانها میشود.
مشاوران مجرب طراحی سایت ما در شرکت فراز وب می توانند شما مدیران محترم رستوران ها و فست فود ها را در جهت راه اندازی یک سایت حرفه ای برای افزایش درآمد در کسب و کارتان یاری نمایند.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 + هفده =

Call Now Button